Search
Close this search box.

26 nejlepších programů na střih videa (na počítač i mobil)

Shrnutí: V dnešním článku vás provedu 26 programy na střih videa a všechny vám je detailně popíšu. Na konci článku doufám budete vědět, který je pro vás ten nejlepší. Moje top 3 nejoblíbenější jsou: 

 • Adobe Premiere Pro – asi nejlepší program pro střih vůbec, který používají i profíci ve filmovém či televizním průmyslu. Nabízí spousty funkcí a nástrojů pro střih a vytvoříte v něm opravdu vše.
 • Pinnacle Studio Ultimate – jednodušší program než Premiere, snadno se používá, ale nenabízí tak rozmanité funkce. 
 • Final Cut Pro X – skvělý a profesionální software dostupný pouze pro Mac. Nejde platit měsíčně, je nutné ho koupit nárazově (8000 Kč). 

A co se v článku dozvíte dál? Za prvé vám detailně ukážu a popíšu všech dvacet šest programů, z nichž 20 je pro počítač a 6 pro mobil. A dále si přečíst co to střih videa je, jak se ho naučit a jaké mám pro vás tipy. Tak pojďme na to. 

Top 1. místo

Adobe
Premiere Pro

Cena: od cca 570 Kč za měsíc 
Jeden z nejlepších programů pro střih videa, který používají i profesionálové ve filmovém či televizním průmyslu. Nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů pro úpravu videa a vytvoříte v něm opravdu vše.
2. místo

Pinnacle Studio Ultimate

Cena: od 1 531 Kč za měsíc
Nástroj, který nabízí snadno použitelné rozhraní a řadu funkcí pro vytváření a střih videí. Je dobrou volbou pro úplné začátečníky, ovšem nenabízí tolik funkcí jako třeba Premiere Pro.
3. místo

Final Cut
Pro X

Cena: 7 990 Kč 
Profesionální, oblíbený a výkonný software pro střih videa se skvělými funkcemi, který je však dostupný pouze pro Mac. Navíc si ho nejde platit měsíčně, ale musíte zaplatit rovnou necelých 8000 Kč.

Střihem videa se v dnešní době nezabývají pouze profesionálové v rámci filmového průmyslu. S masivním rozvojem sociálních sítí se video stalo součástí balíčku dovedností, který by měli umět marketéři, specialisté na sociální sítě, content creatoři, influenceři a možná vlastně i kdokoliv další, kdo chce proniknout do světa sociálních médií. Stříhat videa je možné z telefonu, kde můžete tvořit méně náročné editace, k profesionální tvorbě je však lepší počítač a nejlépe velký monitor, na kterém se vám bude dobře pracovat. Dnes vám tedy představím jednotlivé programy, které jsou pro střih ideální, čímž si doufám uděláte představu, který program stojí za to vyzkoušet.

Stříháte videa? Zjistěte, jaké jsou ty nejlepší videobanky a místa, odkud stahovat záběry či videa pro vaše projekty.

Co je to střih videa?

Střih videa je zjednodušeně řečeno vytvoření krátké sekvence z nasbíraného materiálu do koukatelné verze. Jedná se o editace a propojení jednotlivých snímků do kvalitního obsahu. Ke střihu videa nám pomáhají editační programy, které jsou pro střih videa určené. Obsahový materiál bývá ve formátu AVI. Jednotlivým sekvencím můžeme upravovat délku, rychlost a měnit směr pohybu záznamu. Můžete vkládat efektní přechody a titulky a podkreslit video hudebním motivem.

Ano, editací a střihem videa se živí tzv. video editor neboli střihač. Bývá součástí postprodukčních studií, ale může být i třeba na vlastní noze – freelancer.

Záleží, zda potřebujete video upravovat pro osobní účely nebo se tím chcete opravdu živit. Pokud úpravy využijete v rámci svého Instagramu nebo jiných sítí, stačí, když si uděláte online kurz. Na internetu jich najdete mnoho. Editační programy, které jsou jako mobilní aplikace, bývají intuitivní a dle návodu se v nich snadno zorientujete.

Pokud se však chcete videem živit a chcete ho umět profesionálně, máte možnost střih studovat. To je delší a náročnější cesta. Pokud nechcete studovat, udělejte si celistvý kurz, který vám pomůže se v problematice zorientovat a ujasnit si, co vlastně chcete a jakým směrem se vydat. Všechny programy, které budeme uvádět níže, mají podporu a uživatelské 

rozhraní, kde se naučíte, jak s nimi pracovat. Pokud chcete mít hlubší znalosti, doporučujeme si zakoupit buď online nebo klasický kurz, kde se dozvíte více.

Pro profesionální střih se neobejdete bez počítače a kvalitního programu pro střih videa. Níže si můžete vybrat ze seznamu, který je obsáhlý a jsou v něm jak placené, tak i bezplatné softwary, ve kterých můžete nejdříve začít a až poté, co zjistíte, zda vás to bude bavit, přejít na placené verze.

Video v mobilním telefonu je možné stříhat pomocí aplikací, kterých je na trhu nepřeberné množství. Můžete si vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat a ve které se nejlépe zorientujete. V mobilním telefonu ovšem neuděláte profi videa, ale využijete je skvěle při práci se správou sociálních sítí nebo k osobním účelům.

Nejlepší programy na střih videa na počítač a mobil

Pojďme se tedy podívat na ty nejlepší programy na střih videa. Mám jich nachystaných 25, z čehož dvacet jich je na počítač a pět na mobil.

Zajímá vás více o grafice? Přečtěte si také: nejlepší nástroje na tvorbu animací, nebo nejlepší grafické programy.

1. místo

Adobe Premiere Pro

Cena: od 24,19 eur za měsíc (cca 570 Kč)
(zkušební verze zdarma na 7 dní)

Proč je podle mě Adobe Premiere Pro nejlepší?

Adobe Premiere Pro je profesionální software pro střih videa vyvinutý společností Adobe. Je široce používán jak ve filmovém, tak i televizním průmyslu a stal se oblíbenou volbou jak pro amatérské, tak i profesionální střihače videa. Je to podle mě jasná volba číslo jedna, když přijde na stříhání videí.

Premiere Pro naízí širokou škálu nástrojů a funkcí pro střih, které vám opravdu přijdou vhod, jako je import či organizace natočeného materiálu, použití různých efektů, vytváření titulků a grafiky, úprava úrovně zvuku a export hotových videí v různých formátech a mnoho dalšího.

Pro začínající střihače se program může zdát zpočátku lehce náročný, protože je celkem komplexní, ale obrovskou výhodou Adobe Premiere Pro je dostupnost výukových materiálů a videonávodů snad na každý dotaz, na který si vzpomenete. Proto bych řekla, že vlastně není zase tak těžké se v něm naučit a hlavně – výsledky vážně stojí za to.

Adobe Premiere Pro je podle mě určitě vynikající volbou pro začínající střihače, kteří to s rozvojem svých dovedností a tvorbou kvalitních videí myslí vážně.

Zajímá vás více? Přečtěte si průvodce Adobe Premiere Pro, nebo co je to Adobe Creative Cloud.

2. místo

Pinnacle Studio Ultimate

Cena: od 1 531 Kč za měsíc

Proč je Pinnacle Studio Ultimate na 2. místě?

Pinnacle Studio Ultimate je další oblíbený software pro střih videa, který je určen jak pro amatérské, tak i profesionální střihače videa. Nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které se snadno ovládá, a také řadu funkcí, které jsou ideální pro vytváření kvalitních videí.

Stejně jako Adobe Premiere Pro nabízí Pinnacle Studio Ultimate nástroje pro import a organizaci natočeného materiálu, použití různých efektů, vytváření titulků, grafiky, úpravu zvuku či export hotových videí v různých formátech.

Pinnacle Studio Ultimate může oproti Adobe Premiere Pro působit limitovaně. Premiere Pro totiž nabízí více funkcí, nebo lepší přizpůsobení videí. Pinnacle Studio Ultimate navíc ve filmovém a televizním průmyslu však není tak rozšířený jako Premiere Pro.

Celkově je Pinnacle Studio Ultimate solidní volbou pro začínající či lehce pokročilé střihače, kteří hledají snadno použitelný software. Přesto bych však řekla, že Adobe Premiere Pro je lepší volbou.

3. místo

Final Cut Pro X

Cena: 7 990 Kč 

Proč je Final Cut Pro X na 3. místě?

Final Cut Pro X je kompatibilní pouze s přístroji MAC, jejichž výrobcem je Apple. Pokud jste uživatelem Windows, program vám na něm fungovat nebude. Skvělý pro střih videa ve formátu 4K.

Final Cut Pro X je profesionální software pro střih videa vyvinutý společností Apple Inc., je určen pro systém macOS a je široce používán ve filmovém a televizním průmyslu i profesionálními střihači videa. Je však dostupný pouze pro uživatele masOS, na Windows si ho tak nestáhnete.

Stejně jako Adobe Premiere Pro a Pinnacle Studio Ultimate nabízí Final Cut Pro X nástroje pro import či organizaci natočeného materiálu, spoustu různých efektů či přechodů, vytváření titulků, grafiky, úpravy zvuku či exporty v různých formátech. Jednou z výhod Final Cutu Pro X je jeho úzká integrace s dalšími produkty a softwarem Apple, jako jsou Motion, Compressor a Logic Pro X. Tato integrace usnadňuje vytváření a úpravu videoobsahu napříč různými platformami.

Final Cut pro má ale dvě nevýhody: Je dostupný pouze pro Apple a může být za začátku poněkud složitý, protože má opravdu velké množství funkcí.

Celkově je Final Cut Pro X určitě skvělou volbou, kterou bych doporučila pro všechny, kterým se z nějakého důvodu nelíbí předchozí dva softwary.

4. místo

Adobe Premiere Elements

Cena: 99,99 amerických dolarů (cca 2 220 Kč)

Proč jsem vybrala Adobe Premiere Elements?

Jde o užitečný nástroj pro jednoduché úpravy a střih videa. Snadná úprava videí pro sdílení na sociálních sítích, změna velikosti v jednoduchých krocích. Jednodušší uživatelské rozhraní.

Výběry pro konkrétní objekty nebo oblasti. Možnost automatizace a využití umělé inteligence. Organizér, ve kterém rychle najdete svá videa. Maskování a výběry objektů. Zábavné efekty pro videa a vylepšení zrnitých videí.

Za plnou verzi je cena 99,99 amerických dolarů, což je zhruba 2 500 Kč bez DPH, bez předplatného.

5. místo

Sony Vegas Pro

Cena: od 323 Kč za měsíc

Proč jsem vybrala Sony Vegas Pro?

Sony Vegas Pro je program pro profesionální úpravy a stream videa. Náročné úpravy korekce barev HDR. Možnost živého přenosu a doplnění o kvalitní zvuk.

Detekce scény, multicam editace. Na výběr nepřeberné množství filtrů, se kterými je možné vytvářet zajímavé scény. Neomezené video a audio stopy. RGB barevné křivky a import a export LUT. Úprava zvuku pomocí Vegas Pro.

Na měsíc je zkušební verze zdarma.

Poté v balíčcích:

 • Vegas Edit 365, pro tvůrce, cena 155 $ na rok, což je zhruba 3 850 Kč. Nebo v rámci předplatného 12,99 $, což je 323 Kč na měsíc.
 • Vegas Pro 365, video, audio, stream, cena 240 $ na rok, necelých 6 000 Kč nebo 19,99 $ na měsíc, tedy zhruba 497 Kč.
 • Vegas Post 365, postprodukce videa, cena 756 $ na rok, cca 18 770 Kč, měsíční cena v rámci předplatného 30 $ na měsíc, cca 745 Kč.

6. místo

HitFilm Express

Cena: zdarma nebo od 9,99 eur (240 Kč)

Proč jsem vybrala HitFilm Express?

Jde o program pro profesionální střih videa. Velké množství vizuálních efektů a 3D kompozicí. Do rozlišení až 8K, 32bitové zpracování. Podpora Windows a macOS. Vytvoříte s ním počáteční střih, titulky, barevné korekce a 2D/3D efekty. Licence bývá na rok s podporou na 12 měsíců.

Skvělá technologie pro sledování pohybu od firmy Foundry. Titulkovací pluginy 3D Object a Title Studio. Funkce barevné klíčování a čištění masek a 3D geometrie, vytažení či zaoblení.

 • Základní balíček je zdarma.
 • Balíček Tvůrce s pokročilými nástroji stojí 6,25 eur v ročním předplatném, měsíční cena je 9,99 eur.
 • Balíček PRO s neomezeným přístupem s cenou 9,99 eur v ročním předplatném, měsíční platba jinak 15,99 eur.

7. místo

Apple iMovie

Cena: zdarma

Proč jsem vybrala Apple Imovie?

Apple iMovie je, jak název vypovídá, pouze pro macOS systém. Lze s ním tvořit i v iPadu či Iphonu. Výhodou je jeho dostupnost, je ke stažení zdarma. Jednoduché funkce pro úpravu videa, přechody, přidání hudby nebo automatické přednastavené úpravy. Knihovna s připravenými šablonami pro snazší tvoření. Program podporuje kvalitní zpracování ve 4K.

Funkce zpomaleného záběru dodá vašemu dílu napínavější ráz. Na výběr je mnoho efektních filtrů, s kterými bude radost pracovat. Možnost přidat vlastní komentář nebo hudbu dle výběru, více než 100 chytrých zvukových stop.

Ke stažení pro uživatele Applu zdarma.

8. místo

Clipchamp

Cena: zdarma

Proč jsem vybrala Clipchamp?

Tento software je opět pro macOS systém. Je bezplatný, což je skvělé, pokud chcete stříhat video pro své potřeby. Velmi snadná úprava videa a střihu. Mnoho šablon, které vám práci zjednoduší. Skvělý pro tvorbu na sociální sítě.

Ořez, zrcadlení videí, transformaci, přidání zvuku a hlasu a mnoho filtrů.

Ke stažení zdarma.

9. místo

CyberLink PowerDirector

Cena: v základu zdarma nebo 19,99 eur za měsíc (cca 470 Kč)

Proč jsem vybrala CyberLink PowerDirector?

CyberLink PowerDirector je video editor pro systémy Windows i macOS, který umožňuje stáhnout mnoho šablon, díky kterým si můžete zjednodušit tvorbu. Funkce masky, pohyblivá grafika, zvukové efekty, animované samolepky, vlastní tvary a popisky, Al sledování pohybu další.

10. místo

Corel VideoStudio Ultimate

Cena: 79,99 $ v plné verzi (1770 Kč)
(zkušební verze na 30 dní zdarma)

Proč jsem vybrala Corel VideoStudio Ultimate?

Corel VideoStudio Ultimate je software pro úpravu videa s mnoha kreativními efekty. Optimalizovaný výkon a intuitivní nástroje. Nabízí možnost přidání titulků a efektních přechodů a mnoho šablon. Dále pak GIF creator pro tvorbu GIFů, převod řeči na text pomocí Camera Movements. Samozřejmostí jsou funkce ořezu, masky, automatické korekce a další.

11. místo

Wondershare Filmora

Cena: 19,99 $ (cca 440 Kč) za měsíční předplatné 

Proč jsem vybrala Wondershare Filmora?

Wondershare Filmora je obsáhlá knihovna šablon pro kreativní vytváření videí. Nabízí mnoho nástrojů pro efektivní a rychlé úpravy. Více než 200 různých režimů.

Umí vytvořit přechody, vložit text nebo nálepky. Přidat hudbu do videa či zvukové efekty. Dále také animované efekty – sledování pohybu, rozdělená obrazovka, a automatickou synchronizaci – sladění zvuku s obrazem.

Cena měsíčního předplatné je 19,99 $, zatímco roční plán stojí 49,99 $. K dispozici je zkušební verze na 7 dní zdarma.

12. místo

VideoPad

Cena: základní verze 34,99 $ (cca 780 Kč),
rozšířená verze 59,95 $ (cca 1330 Kč)

Proč jsem vybrala VideoPad?

Jde o editor videí pro systém Windows i macOS, ale i na mobilní zařízení. Intuitivní a plně vybavený program, díky kterému můžete provádět úpravy ve 3D. Více než 50 přechodů a efektů. Digitální audio nástroje, možnost použití bezplatných nahrávek z knihovny.

Umí optimalizaci videa, korekci barev, zpomalení, zrychlení, podporuje pluginy pro více efektů a nástrojů. Nabízí možnost přidání textu a efektů do 360° videa i animaci textu titulků a další.

13. místo

WeVideo

Cena: 4 – 36 $ měsíčně (cca 90 – 800 Kč)

Proč jsem vybrala WeVideo?

WeVideo je editor pro tvorbu profesionálních videí, tak pro osobní použití nebo na sociální sítě. Kompatibilní se systémy Windows, macOS, stejně tak dostupný i na mobil. Výhodou je široká nabídka šablon, obrázků v knihovně, která je v ceně pro předplatitele.

Tvorba meme, slučování videa, přidání hudby a textu do videa. Speciální šablony pro sociální platformy, tutoriály, YouTube, video reklamy a další.

 • Power: 20GB prostor, publikování max. 30 minut za měsíc, cena 4 $ za měsíc
 • Unlimited: neomezené publikování i prostor, HD rozlišení, cena 7 $
 • Professional: vše neomezeně, 4K Ultra HD, cena 19 $
 • Business: týmová licence pro tři uživatele, nástroje pro spolupráci, vlastní šablony, cena 36 $

14. místo

Camtasia

Cena: 349,85 eur (cca 8 300 Kč)
Plus obnova 50 eur (cca 1190 Kč) každý rok.

Proč jsem vybrala Camtasia?

Jde totiž o software pro profesionální střih videa. Pro systémy Windows a macOS. Snadné editace i úpravy videa. V programu zvládnou pracovat i nezkušení uživatelé.

Perfektně umí nahrávat obrazovku pro webináře, video tutoriály, tréninková videa a další. Jednoduše nahrajete obrazovku, přidáte navolené efekty a sdílíte na své sociální sítě. Knihovna šablon a motivů, ze které můžete vybírat. Samozřejmostí jsou přechody, snímání webové kamery. Integrace s PowerPointem.

 • Individuální plán: 349,85 eur na jednoho uživatele. Obnova za 50 eur na rok.
 • Podnikání: 349,85 eur za uživatele. Licence webu. 
 • Vzdělání: 248,39 eur na uživatele. Obnova za 42,94 eur za rok.

15. místo

Animaker Video Maker

Cena: zcela zdarma

Proč jsem vybrala Animaker Video Maker?

Jde o bezplatný video editor dostupný na mobil s možností animací a živých záznamů. Dobře vytvořené šablony, díky kterým se stane práce s videi velmi efektivní. Vytvářejte GIFy nebo krátká videa, v tomto programu je to velmi jednoduché.

Vysoký výkon, díky kterému vše poběží, jak má. Profesionální šablony vám umožní variabilní tvorbu. Funkce tvůrce postav vám nabízí možnost vytvoření skutečných postav s mnoha obličejovými výrazy. K postavám můžete přidat hlasové komentáře se synchronizací rtů.

16. místo

Flexclip

Cena: bezplatný video editor

Vytvářejte GiFy, memy, animace a promo videa pro jakoukoliv příležitost. Nepřeberné množství přednastavených funkcí, se kterými budete jako profesionál. Vytvářejte promo videa pro sociální sítě a další.

Transformace videa včetně ořezu, masky, změny velikosti. Komprimace a sloučení videa. Přidání hudby a textu k videu.

17. místo

DaVinci Resolve 15

Cena: zdarma

Pro pokročilé zpracování videa. Široká nabídka šablon a funkcí. Umí přizpůsobení barev, 3D tracking, stabilizaci obrazu, mixování zvukových souborů a vytváření efektních přechodů.

18. místo

Windows Movie Maker

Cena: zdarma

Skvělý editor pro střih videa pro domácí využití. Úpravy zvládne uživatel se základními znalostmi. Skvělý program, pokud potřebujete upravovat domácí videonahrávky z telefonu nebo fotoaparátu.

Zvládně editaci a vytváření videí včetně sdílení. Upravovat můžete jak zvukovou, tak obrazovou část.

19. místo

Shotcut

Cena: zdarma

Multiplatformní open source editor pro úpravu videa, který podporuje mnoho formátů. 

Nabízí velké množství filtrů (deformace, mřížka, zoom aj). Podporuje řady obrázkových formátů. Je v něm možné přidat audio záznam a udělat stream přehrávání (vhodné pro webináře apod.).

20. místo

AviDemux

Cena: zdarma

AviDemux nabízí základní úpravy videa a ripování obsahu DVD.

Umí střih a základní editační funkce. Umožňuje konverze DVD obsahu do formátu AVI, MPG, VCD, SVCD aj.

21. místo

CapCut

Cena: zdarma

Jednoznačně nejoblíbenějším programem pro střih videa na mobilu je CapCut. Zvládne toho totiž opravdu nejvíce ze všech momentálně dostupných software pro telefon a je v základu úplně zdarma. 

CapCut je vyvinut společností Bytedance, která je mimo jiné také majitelem sociální sítě TikTok. CapCut je tedy s TikTokem více méně tak trochu spojený. Hodně uživatelů v CapCutu video vytvoří a pak ho rovnou z aplikace sdílí na TikTok. 

Videa z CapCut však můžete pohodlně i vyexportovat do svého mobilu a sdílet jinde, nebo si je jen nechat na památku.

CapCut toho umí opravdu hodně, přes stříhaní a zkracování, přidávání hudby, filtrů, textu, efektů, přechodů. A má i složitější funkce, díky kterým dokáže například zaměřit video na objekt a udělat ho tak pohyblivé, a další. 

CapCut je nyní nesmírně populární a používají ho miliony lidí na světě. A není se čemu divit, protože tento střihačský software pro mobil je opravdu jednička. 

Má i placenou verzi, která nabízí větší a hezčí výběr filtrů, přechodů, fontů a dalších. 

22. místo

Adobe premiere Rush

Cena: zdarma

Program pro úpravu vlastních fotografií a videí. Skvělé pro práci s videi na sociální sítě. Natočíte, upravíte a jednoduše sdílíte. Práce s titulky, s originálními přechody včetně nastavení rychlosti videa a přidání zvuku. Lze pracovat s novými fotografiemi nebo importovat stávající a upravit dle sebe. Díky výukovým materiálům se brzy stanete mistry v programu. Ke stažení pro iOS, Android, macOS a Windows.

Nabízí přechodové efekty, doplnění titulků, vylepšení barev, přizpůsobení rychlosti přehrávání nebo přidání vlastního audia.

Ke stažení zdarma, obsahuje neomezený export, základní úpravy a efekty, přizpůsobení animovaných titulků, přidání zvukových stop z bezplatné knihovny.

23. místo

iMovie

Cena: pro uživatele Applu zdarma

Video aplikace pro iOS, tedy iPad a iPhone. Skvělé filtry v rozlišení 4K. Jednoduché použití.

Umí nastavení barev videa, knihovna s možností využití mnoha šablon a zvukových efektů, nahrávání hlasu. Export videa do MOV formátu.

24. místo

Quik

Cena: zdarma

Pro Android i iOS. Vhodné pro import videí z telefonu, GoPro nebo jiné kamery. Neomezené cloudové úložiště. Mnoho přednastavených stylů, které vám usnadní práci s videem.

Umí synchronizaci hudby a nabízí desítku filtrů, které umožňují široké pole úprav, dále úpravy ořezu a barev i změnu rychlosti videa.

25. místo

FilmoraGo

Cena: zkušební verze zdarma
Měsíční plán: 19,99 $ (cca 440 Kč)
Plný plán: 79,99 $ (cca 1770 Kč)

Aplikace pro editace videí pro iPad, iOS a Android. Umí uřez klipů, přidání hudby a zvukových stop, přechodové efekty a má mnoho filtrů. Nabízí skvělé šablony v mnoha variantách, výhodné pro použití na sociální sítě.

26. místo

Filmmaker pro

Cena: V základu zdarma. Poté v rámci předplatného pro desktopovou verzi.

Mobilní aplikace pro iOS. Pro profesionály i amatéry. Pokud pracujete se sociálními sítěmi, tento program je přímo pro vás. Podpora rozlišení 4K.

Umožňuje vytváření neomezených videí, má nástroj zpětného videa, dále nabízí 30 filtrů, díky kterým budou vaše videa zajímavá. Pyšní se funkcí sledování pohybu a ztlumení zvuku, možností vytvoření GIFů, přepisy hlasu na text a mnohými písmových fontů.

Na závěr

Střih videí je v dnešní době velká věc a po šikovných střihačích je i poptávka. Pokud chcete začít stříhat videa, doporučila bych vám nejvíce program Adobe Premiere Pro, který je jak komplexní, dokážete v něm vykouzlit vše, co se vám zlíbí, tak i oblíbený a profesionální.

Odborník na digitální tvorbu:

Hana Terberová

„Jsem Hana a digitální tvorbě se věnuji již roky. Jsem profesionální grafický designér, zbožňuju online svět, IT, fotky, videa, digitální tvorbu a zajímám se o nejnovější trendy v designu. A ze všeho nejvíc mám radost, když můžu svými znalostmi pomoct nějakému začínajícímu designérovi, nebo jinému kreativci. Píšu ze svých zkušeností a odborných znalostí a tak si můžete být jistí kvalitou a důvěryhodností obsahu.

Zajímá vás více o webu? Podívejte se.

Kam dál?