Search
Close this search box.

Kodex důvěryhodnosti

Příběh webu Artster, jeho odbornost, způsobilost a důvěryhodnost

Hana Terberová

„Jsem Hana a v oblasti technologií se pohybuju už roky. Jsem grafik, zbožňuju digitální svět, IT, tvorbu webů či videí, zajímám se o nejnovější trendy a nejvíc miluju design. Grafikou se sice už neživím, ale pořád pro mě má obrovský význam a hlavně stále sem tam designuju – je to pro mě taková aktivní prokrastinace. Vzhledem k tomu, že se neustále zajímám o novinky z technologickýho světa, tak si můžete být jistí kvalitou obsahu.”

Jak vznikl Artster.cz?

Jsem Hana a jsem grafik. A Artster si se mnou prošel pěknou historií.

Úplně původně jsem tuhle doménu totiž koupila, jako své portfolio a tak zde byla spousta mé tehdejší práce, aby se na ni mí klienti měli kde podívat. Brzo mi ale došlo, že by portfolio mělo v názvu nést spíše mé jméno – že to vypadá profesionálněji. A tak jsem pořídila novou doménu – hanaterberova.cz – a portfolio přesunula tam (teď už tam ale taky není).

Tím pádem mi zbyla volná doména – Artster, pro kterou jsem ale neměla využití. A tak Artster jak se říká „zůstal ležel ladem“. 

Nebojte, nemusíte se pro něj však cítit příliš smutně, já jsem se k němu zase vrátila. Pořád jsem měla Artster tak nějak v hlavě a neustále jsem přemýšlela, jak ho využít. A jednoho dne se mi začalo chtít psát o grafice. Myslím, že to byl možná článek o grafických trendech, nebo pro a proti grafiky? Už nevím. Ale došlo mi, že to je přesně to, k čemu můžu Artster využít – psaní článků na témata spojená s grafikou, která mě baví a zajímají. 

A protože grafika není jediná technologická sféra, o kterou se zajímám, tak vlastně sem tam napíšu článek na jakékoliv téma týkající se moderního světa plného obrazovek, softwaru a techniky.

Odbornost a důvěryhodnost webu:

Artster je web zaměřený na techniku, online svět a digitální tvorbu. Všechny články jsou psané odborně, podle vlastních zkušeností, nebo i zkušeností lidí na internetu či oficiálních zdrojů.

Na co jsem odborník:

Profesionál v oblasti grafiky designu

Jak jsem vám už říkala, jsem grafik. Vytvořila jsem stovky grafických designů, log, brandingů, ilustrací, banerů, či reklam, upravila spousty fotek, vytvořila mnoho videjí, PDFek, webových designů a dokonce i nějaké animace. Jednoduše jsem profesionální grafický designér, který už spolupracoval se spoustou klientů a tím pádem mám expertízu na to, pomáhat třeba jiným grafických designérům, kteří jsou teprve v začátcích. Nehledě na to, že design prostě zbožňuju. Proto taky o grafice píšu. přečíst si můžete třeba článek o nejlepších grafických programech, nebo třeba jak vytvořit logo, nebo jaký program se pro logo hodí nejvíce. Ale článků o grafice mám i mnohem více.

Odborník na Adobe

Já bych se tak nějak označila, za odborníka na Adobe programy. Strávila jsem v nich totiž už hodiny a hodiny času. Vytvořila jsem v nich spousty a spousty designů, obrázků, fotek, layoutů, videí a dokonce jsem si zkusila i Animace. Mezi mé nejoblíbenější Adobe programy patří třeba Illustrator, Photoshop, Lightroom, ale mám ráda i mobilní Adobe programy jako Lightroom mobile, Premiere Rush a další. Nepohrdnu ale žádným jiným programem a pracovala jsem třeba s Premiere Pro, After Effects, InDesignem, XD a spoustou dalších programů z Creative Cloudu, od Adobe.

Senior ve tvorbě webů

Proč jsem odborník na tvorbu webů? Webů jsem už totiž vytvořila hodně a vyzkoušela jsem i spousty různých způsobů, jak na to. Většinu webů tvořím pomocí WordPressu, protože už nějakou tu technickou znalost mám a jsme s WordPressem kamarádi, ale mám bohatou zkušenost i s nástroji na tvorby webů jako je třeba Webnode, nebo i tvorbou webů pomocí HTML a CSS (ale teda, za developera bych se neoznačila).

Díky tomu si troufnu říct, že jsem více než způsobilá na to, vám předávat informace o tom, jak weby tvořit. Například jsem sepsala kompletní návod jak vytvořit web, nebo i spoustu dalších článků o tvorbě webů

Odbornost ve světě techniky, SEO a všeho, co se točí okolo digitální tvorby

Jsem prostě profesionál v oboru online tvorby, tak bych to asi řekla. Nejvíce co se týče grafiky, poté tvorby webů a s tím se samozřejmě pojí znalosti SEO, copywritingu, hostingu, či znalost nástrojů a toolů pro tvorvu toho všeho. Z toho důvodu můžete mým článkům opravdu věřit – předávám pouze to, čemu sama rozumím.

Jaké informace na Artster najdete?

Na Artsteru se dozvíte pouze to, čemu opravdu rozumím. Píšu hodně z osobních zkušeností, které jsou podle mě cenné, když přijde na návodové články či tipy. Informace podkládám i odbornými radami z internetu, kompletní rešerší tématu a hlavně: nad články přemýšlím, mají hlavu a patu a to nejdůležitější – chci, aby vám opravdu pomáhaly. Takže doufám, že tento účel plní.